Żyj pełnią muzyki
30 milionów piosenek do wyboru każdego dnia. Wyobrażasz to sobie?

Marcin Malec


 

30 milionów piosenek do wyboru każdego dnia. Wyobrażasz to sobie? W każdej chwili – czy w drodze na uczelnię, czy w przerwie między zajęciami, czy podczas wieczornych spotkań ze znajomymi. Taka wizja brzmi jak spełnienie marzeń. Co ważniejsze, dostęp do muzyki można mieć wprost ze swojego smartfona, komputera czy tabletu. Wypróbuj zatem muzyczne oferty Spotify Premium w Orange.

 

Rozwój Internetu zmienił sposób słuchania muzyki, która towarzyszy nam wszędzie – na spacerze, w komunikacji miejskiej, podczas treningów. Najczęściej słuchamy jej na telefonie, tablecie czy komputerze, a dzięki temu, że platformy udostępniające muzykę oferują coraz lepszą jakość, nie musimy już kupować płyt CD, żeby posłuchać ulubionych utworów w wysokiej jakości.

 

Muzyka wszędzie tam, gdzie ty

Gdy pierwszy raz usłyszałem o Spotify Premium, w mojej głowie błyskawicznie mnożyły się setki pomysłów na to, jak wykorzystać jego potencjał. Zacząłem od bazy, czyli tego, czego jestem pewien. Możliwość słuchania muzyki offline, odkrywanie nowych zakątków muzycznego świata dzięki fantastycznym playlistom czy w końcu słuchanie muzyki w dowolnym miejscu. Właśnie w tym momencie przez moją głowę, niczym klatki filmu, przelatywały pomysły na miejsca, w których będę mógł się cieszyć moimi ulubionymi hitami.

 

Pierwsza do głowy przyszła mi siłownia i motywujący kawałek „Eye of the Tiger”. Z taką muzyką w słuchawkach od razu mamy więcej siły. Czym byłoby życie studenta bez imprezy? Ze Spotify Premium i gotowymi playlistami śmiało mogę wpadać do swoich znajomych ze szkoły muzycznej, z którymi wspólnie pozachwycamy się uwerturami i toccatami, aby potem zmienić całkowicie otoczenie i dobrze pobawić się przy Coldplay czy Florence and the Machine. W życiu piękne jest to, że każdy poprzez muzykę może wyrazić samego siebie.

 

Jest jeszcze jedno miejsce, w którym Spotify okazuje się zbawienne. Gdy jesteś w drodze do pracy czy na uczelnię, wystarczy, że założysz słuchawki i odpłyniesz do krain muzyką płynących. Wtedy twoim jedynym ograniczeniem będzie… wyobraźnia. Dlatego, że ze Spotify Premium w Orange można korzystać przez Wi-Fi lub lub offline. Możemy mieć w pełni legalny dostęp do ogromnych zasobów muzycznych bez żadnych wyrzutów sumienia. Wszystko odbywa się za pośrednictwem chmury, dzięki której nie trzeba mieć tysięcy plików na twardym dysku. Czasy piractwa stopniowo odchodzą w niepamięć.

 

Gdzie, co i jak?

Na koniec pozostało najważniejsze pytanie – dla kogo takie cuda? Skorzystać może ten, kto ma telefon w Orange z wybraną ofertą Smart Plan LTE. Wtedy Spotify Premium można mieć za darmo nawet przez 2 lata! Natomiast jeśli skorzystasz z pozostałych planów Smart, będziesz mógł cieszyć się muzyką za darmo przez trzy miesiące. Ktoś kiedyś powiedział „jak dają, to bierz.” Nie pozostaje mi nic innego, jak całkowicie zgodzić się z owym mądrym jegomościem i życzyć ci niezapomnianej, muzycznej przygody. Ja tymczasem zakładam słuchawki, odpalam Spotify Premium w Orange i uciekam na poszukiwania nieznanych mi jeszcze, a przez to jeszcze bardziej ekscytujących brzmień.

Zaufali nam

© 2018 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP