Zapraszamy na Akademickie Targi Pracy 2020
Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja Akademickich Targów Pracy, czyli jednej z największych tego typu imprez w Polsce. Już po raz piętnasty, 28 kwietnia 2020 roku, Hala Expo w Łodzi stanie się centralnym punktem dla poszukujących pracy studentów i absolwentów. Jest to jedna z niewielu okazji, by w jednym miejscu spotkać ponad setkę topowych przedsiębiorców z województwa łódzkiego i nie tylko.

Głównym celem tego wydarzenia jest danie młodym ludziom, rozpoczynającym swoją karierę zawodową, szansy na znalezienie interesującej oferty praktyk, staży czy pracy. Akademickie Targi Pracy stwarzają także sposobność do poznania oczekiwań jakie stawiane są przed osobami chcącymi postawić pierwsze kroki zawodowe. Różnorodność firm biorących udział w targach sprawia, że każdy odwiedzający będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Wśród wystawców znajdziemy przedsiębiorców z branży informatycznej, farmaceutycznej, logistycznej i wiele innych.

1

ATP to także świetna okazja dla pracodawców by trafić do środowiska ludzi młodych – potencjalnych przyszłych pracowników i poprzez udział na targach zbudować pozytywny wizerunek firmy, a także wypromować zarówno markę, jak i swoje produkty czy usługi.

Jak co roku, tak i podczas tej edycji, odwiedzjący będą mieli możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez firmy wystawiające się na targach. Będą one prowadzone przez specjalistów, praktyków w swoim fachu, którzy podzielą się swoją wiedzą zdobywaną latami.

W tym roku hucznie obchodzony jubileusz Akademickich Targów Pracy zaowocował w wiele dodatkowych atrakcji przygotowanych z myślą o tym dniu. Punktem kulminacyjnym będzie wykład prowadzony przez gościa specjalnego, mianowicie Pana Piotra Chmielewskiego – cenionego szkoleniowca, a także właściciela firmy Social Media Now , który opowie o technikach skutecznej autoprezentacji w mediach społecznościowych.

Z kolei w Strefie Doradczej, na studentów i absolwentów, czekać będą eksperci, którzy swoim fachowym okiem ocenią przygotowane przez żaków CV i listy motywacyjne. Wszystko po to by umożliwić im zaprezentowanie się jak najlepiej przed pracodawcami.

To, jak i wiele innych niespodzianek, będzie czekało 28 kwietnia 2020 roku w łódzkiej Hali Expo przy al. Politechniki 4. Przyjdźcie i sprawdźcie sami co aktualnie rynek pracy jest w stanie wam zaoferować.

Wstęp na targi, tak samo jak wszystkie inne atrakcje towarzyszące wydarzeniu są darmowe.

2

Zaufali nam

© 2020 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP