Ten drugi kraj za wielką wodą

Widok na hotel, Toronto

Architektura Toronto przypomina konstrucje zbudowane z klocków Lego. Widoki często nasuwają skojarzenia ze sceneriami marvelowskich komiksów.


Festyn, Milton

Wydarzenia tego typu gromadzą w małych miejscowościach cały kwiat młodzieży. Do głównych atrakcji należą przejażdżki na karazulach, ustrzeliwnanie balonów, loterie a całość skąpana jest w pudrowych kolorach i ocieka cukrem z waty cukrowej.

1

2

Foodtrack podaczas nocy sztuki, Toronto

Szybkie tempo życia mieszkańców miasta owocuje powstawaniem licznych foodtracków z fastfoodami. Popularne już w Polsce jedzenie uliczne, które przyszło do nas zza wielkiej wody, tam cały czas jest aktualne, a parówki, haamburgery i frytki często goszczą na stole Kanadyjczyków.

3

Graffiti Alley, Toronto

Troronto to bardzo zróżnicowane miasto. Można tu spotkać wiele przykładów sztuki ulicznej, władze miasta przeznaczyły nawet jedną długą ulicę poświęconą tylko i wyłącznie artystom tworzącym graffti.

4

Widok z CN Tower, Toronto

CN Tower to budowla o wysokości 553,33 metrów, widać ją niemal z każdego punktu Toronto. Na wieżę można wjechać windą i podziwiać widok Toronto ze szczytu. Traf chciał, że ja wjechałam jak była widoczność 0%. Przez szyby widziałam 100% szarości. Po godzinie mgła zaczęła się przeżedzać a zachodzące słońce pożegnało mnie takim widokiem miasta, piękniejszego nie mogłam sobie wymarzyć. Czasami kiedy wydaje się, że jest beznadziejnie, warto przeczekać by móc zobaczyć widok piękniejszy niż inni.

5

Zaufali nam

© 2020 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP