​Światłowód na próbę – sam decydujesz, jak długo korzystasz
Potrzebujesz szybkiego i wydajnego internetu w studenckim mieszkaniu? Nie chcesz wiązać się umową na dwa lata? Odpowiedź brzmi: światłowód na próbę. Sam możesz zdecydować, jak długo będziesz z niego korzystać.

Porządne łącze internetowe to dziś dla wielu osób podstawowy element wyposażenia mieszkania. Nie ma co się dziwić – trudno sobie wyobrazić codzienne funkcjonowanie bez niego. Zazwyczaj jednak te najkorzystniejsze oferty wiążą się z podpisaniem umowy na 2 lata. Studentom trudno jest z nich korzystać. Wynajmując pokój na czas roku akademickiego, czy mając w planach wyjazd na studia za granicą i zwiedzanie świata, takie długie zobowiązanie nie wchodzi w grę. Dobrym rozwiązaniem w tej sytuacji może być „Światłowód na próbę” od Orange. Ta oferta dajemożliwość samodzielnego decydowania, ile będzie trwaćumowa.

Szybki, niezawodny i w dobrej cenie

Światłowód to najnowocześniejsza technologia dostarczania internetu domowego– najszybsza, stabilna i bezproblemowa. Umożliwia pobieranie danych z prędkością do 1 Gb/s i wysyłanie do 300 Mb/s. Jest najlepszy na pogodę i niepogodę, nie ma większego znaczenia, czy korzystają z niego wszyscy w mieszkaniu. Przy takim łączu nie odczują spadku jakości i prędkości. Pobranie filmu ważącego 1 GB zajmie zaledwie kilka sekund. Póki co, technologia ta wydaje się bezkonkurencyjna. Światłowód zapewni nam wi-fi bardzo dobrej jakości, dzięki czemu wszyscy współlokatorzy będą mogli korzystać z sieci jednocześnie i na różnych urządzeniach – smartfonach, tabletach, komputerach czy na telewizorze. No i co najważniejsze, kiedy chcemy wyjechać na wakacje czy wyjazd studyjny, z tej oferty można zrezygnować z miesięcznym okresem wypowiedzenia bez żadnych dodatkowych kosztów.

Ile to kosztuje? Ceny za światłowód w ofercie na próbę zaczynają się od 69,99 zł za miesiąc. W tej cenie dostaniemy internet o prędkości pobierania do 300 Mb/s i wysyłania do 50 Mb/s. Ta cena uwzględnia rabaty za e-fakturę oraz zgodę marketingową.

Kupując światłowód dostaniemy też nowoczesny modem FunBox 3.0 z czteremaantenami. Zapewni nam doskonały i stabilnyzasięg wifi w całym mieszkaniu, ponieważ obsługuje dwie częstotliwości:2,4 i 5 GHz.

Orange Światłowód w 142 miastach

Sieć światłowodowa operatora jest coraz bardziej rozbudowana, w zasięgu jest już ponad 4 mln domów i mieszkań w 142 miastach. Korzysta z niej już pół miliona klientów, którym doprowadzono ją bezpośrednio do domu. W rankingu Netfixaświatłowód od Orange jest numerem jeden w kategorii szybkości pobierania. Z kolei w rankingu League of Legends został wyróżniony za najmniejsze opóźnienia w grach online.

Po szczegóły oferty warto zajrzeć na stronę: www.orange.pl/view/internet_naprobe

Zaufali nam

© 2020 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP