Sport to zdrowie – szczególnie z aplikacją
Chcesz poczuć się jak gwiazda i też mieć osobistego trenera? To wcale nie kosztuje dużo, najczęściej jest zupełnie darmowe!

Monika Wiśniowska


Chcesz poczuć się jak gwiazda i też mieć osobistego trenera? To wcale nie kosztuje dużo, najczęściej jest zupełnie darmowe, a trener zmieści się w… kieszeni. Mowa oczywiście o rozbudowanych i pełnych ciekawych funkcji aplikacjach, które ułatwią uprawianie sportu. Nie szukaj wymówek – niska temperatura, śnieg i deszcz nie powinny przeszkadzać w aktywności.

 

Endomondo

Tej aplikacji chyba nie trzeba nikomu przedstawiać – jak często widzisz na Facebooku wpisy znajomych,

 którzy właśnie przebiegli 5, 10 czy 15 kilometrów? Co i rusz, prawda? Ta aplikacja ma miliony użytkowników na całym świecie. Pokazuje m.in. dystans, prędkość, czas trwania aktywności i – oczywiście – spalone kalorie.

 

Daily Yoga

Jesteś fanem jogi? Ćwiczysz od dawna, czy dopiero planujesz rozpocząć swoją przygodę? Ta ciekawa aplikacja zawiera sporo materiałów treningowych, a także bazę utworów, które umilą czas ćwiczeń. Osoby na różnych poziomach zaawansowania znajdą tam ćwiczenia dla siebie, a osiągnięciami można chwalić się w mediach społecznościowych.

 

7-minutowe ćwiczenia

Aplikacja dla tych wiecznie zajętych – opiera się na intensywnym treningu kondycyjnym i pozwala na wybór zestawu ćwiczeń, który można dostosować do możliwości własnego organizmu.

 

HIIT

Trening interwałowy polega na przeplataniu bardzo intensywnego wysiłku z wysiłkiem umiarkowanym. Wystarczy kilkanaście lub kilkadziesiąt minut dziennie, by dość skutecznie zwalczać tkankę tłuszczową. Aplikacja zawiera m.in. rozbudowany minutnik i harmonogram ćwiczeń na wiele dni do przodu.

 

Ground Miles

Nie jesteś fanem sportu? Chcesz ćwiczyć bezboleśnie i skuteczne? Zastanów się nad zwykłym chodzeniem. Zamiast przejechać 3 przystanki autobusem, możesz po prostu iść spacerem. Ta prosta aplikacja śledzi pokonany dystans i liczy kalorie – pokazuje, że nawet 30 minut ruchu dziennie może przynieść zbawienne skutki.

Zaufali nam

© 2019 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP