​Ruszyła rekrutacja do projektu EEC – Liderzy Przyszłości 2019

Projekt dedykowany jest studentom wszystkich kierunków studiów. Inicjatywa daje możliwość uczestniczenia i współtworzenia XI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Tegoroczna edycja odbędzie się między 13. a 15. maja 2019 r. (http://www.eecpoland.eu/), wydarzeniem towarzyszącym będzie European Start-Up Days http://www.estartupdays.eu/pl/, podczas którego młodzi przedsiębiorcy mają szansę zaprezentować się przed światowej klasy ekspertami.

Projekt EEC - Liderzy Przyszłości umożliwia zdobycie cennego doświadczenia, otrzymanie certyfikatu potwierdzającego zaangażowanie w prace przy Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach, przebywanie w międzynarodowym środowisku wśród najważniejszych gości z całej Europy i świata oraz nawiązanie ciekawych kontaktów.

Proponujemy dwa obszary uczestnictwa w projekcie:

Współpraca - inicjatywa skierowana do osób ambitnych, które nie boją się wyzwań, chcą poznać pracę przy organizacji największej konferencji biznesowej Europy Centralnej, posługują się językami obcymi, interesują się tematyką międzynarodową oraz pragną rozwijać się zawodowo. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego do 7 kwietnia br. na stronie internetowej projektu oraz przesłanie swojego CV.


Uwaga! Rekrutacja do projektu EEC – Liderzy Przyszłości została przedłużona do 16 kwietnia 2019 r.


Dołącz do nas!

Odkrywanie - wykłady otwarte dedykowane młodej przedsiębiorczości skupione na promowaniu zaangażowania w rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Do udziału zaproszeni zostaną przedstawiciele świata biznesu i polityki, przedsiębiorcy, komisarze unijni i eksperci. Wykłady współorganizowane są przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach.

Szczegółowe informacje o projekcie EEC – Liderzy przyszłości dostępne są na stronie internetowej: http://www.eec-liderzy.eu/pl/

Zaufali nam

© 2019 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP