Kongres Liderów Rzeczypospolitej!
21 kwietnia na PGE Stadionie Narodowym odbędzie się Kongres Liderów Rzeczypospolitej, który skupi wokół siebie 200 młodych liderów z całej Polski.

Żyjemy w bardzo dynamicznych czasach i stoimy przed ogromnej wagi wyzwaniami. Od obecnych studentów, a przyszłych Liderów Rzeczpospolitej, zależy to w jakim kierunku Polska będzie się rozwijała. Kongres Liderów Rzeczpospolitej będzie wspaniałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy oraz kształcenia umiejętności liderskich.

Ideą wydarzenia jest stworzenie ośrodka debaty młodych w zakresie działalności publicznej, zawodowej i społecznej. Uczestnicy zostaną wyposażeni w wiedzę, która usprawni ich aktywność lokalną i będzie doskonałą okazją do rozwoju ich kompetencji. Wierzymy, że poprzez zintegrowanie środowiska studencko-akademickiego zainspirujemy ich do aktywniejszych działań tak w kraju jak i regionie. Pragniemy, aby ta platforma wymiany doświadczeń, jaką będzie Kongres, przyczyniła się do nawiązania takiej współpracy.

Ideą wydarzenia jest stworzenie ośrodka debaty młodych w zakresie działalności publicznej, zawodowej i społecznej.

Ważnym aspektem wydarzenia będą 2 godzinne warsztaty, które zostaną poprowadzone przez wybitnych specjalistów:

- Zarządzanie zespołem | Andrzej J. Kozłowski

- Jak czytać dzisiejsze media? | Michał Szułdrzyński

- Świadome budowanie ścieżki kariery & Personal branding | dr Sergiusz Trzeciak

- Marketing internetowy | Krzysztof Lipson

Ponadto naszym gościem będzie P. Marek Dąbrowski, kierowca rajdowy, zawodnik Orlen Team, który opowie nam o motywacji w działaniu społecznym i zawodowym.

Wśród gości specjalnych znajdziemy takie osobistości jak Pan Jarosław Gowin, Wicepremier, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Pan Mateusz Morawiecki Wicepremier, Minister Rozwoju, Minister Finansów.

Podczas całego wydarzenia odbędzie się także Konferencja finałowa projektu badawczego Start Na Rynku Pracy, podczas której zostaną przedstawione wyniki badań dot. kwestii podjęcia pierwszej pracy przez młode osoby. Panel z udziałem ekspertów odpowie na pytanie „Jak się przygotować, aby z sukcesem wejść na rynek pracy?”.

Sponsorem Głównym Kongresu jest PKN Orlen natomiast Partnerem Głównym jest PKO Bank Polski S.A.

orlen

Sponsorami Srebrnymi naszego wydarzenia są: Asseco Poland S.A oraz Ursus S.A.

srebrni

Udział w Kongresie jest poprzedzony obowiązkową rejestracją dostępną na stronie www.kongresliderowrp.pl

Jesteśmy także na Facebooku! KongresLiderówRzeczypospolitej

Zapraszamy do zapisów! Liczba miejsc ograniczona.

PARTNERZY

Zaufali nam

© 2019 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP