Koncert „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!”
Zostaliśmy patronem medialnym koncertu „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!”

Koncert „Żołnierze Niezłomni! Upominamy się o Was!”


W niedzielę 26 lutego 2017 roku w Teatrze Palladium odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie

Młodzi dla Polski oraz Fundację „Universitatis Varsoviensis” koncert.

26.02.2017 r. Palladium ul. Złota 9, Warszawa

wejście 17:00

start 18:00

WSTĘP WOLNY

W niedzielę 26 lutego 2017 roku w Teatrze Palladium odbędzie się organizowany przez Stowarzyszenie Młodzi dla Polski oraz Fundację „Universitatis Varsoviensis” koncert pod tytułem:

„Żołnierze Niezłomni ! Upominamy się o Was !”

Drodzy Żołnierze Wyklęci! Upominamy się o Was! Dla wolnej Polski tysiące z Was poświęciło swoją młodość, marzenia, życie. Jesteście naszymi bohaterami. Dlatego uczynimy wszystko, byście odpowiednio do swojej chwały oraz poświęcenia zostali uhonorowani. My, młodzi, żyjący w wolnej Polsce, dzięki Waszej niezłomności możemy cieszyć się wolnością, którą swoim duchem i walką pielęgnowaliście. Pomni tej odpowiedzialności, chcemy się odpłacić Wam wieczną pamięcią i chwałą Waszej czci.

fragment manifestu akcji społecznej „Upominamy się o Was!”

Wydarzenie jest częścią wyjątkowej akcji społecznej, mającej na celu upamiętnienie żołnierzy, którzy po II Wojnie Światowej nie złożyli broni, i w latach 1945 – 1963 walczyli w tzw. „powstaniu antykomunistycznym”.


W pierwszej części programu wystąpi zespół historyczno-patriotyczny Forteca. Gwiazdą koncertu będzie założony przez utalentowanego kompozytora, wokalistę i gitarzystę Dariusza Malejonka zespół Maleo Reggae Rockers, który w swojej twórczości wiele utworów poświęca upamiętnianiu bohaterstwa osób, które oddały życie za walkę o wolną Polskę.

Zaufali nam

© 2020 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP