Jak dużo czasu marnujesz przed telefonem? Aplikacja prawdę ci powie…

Instagram, Facebook, YouTube – ile cennych godzin pochłaniają każdego dnia? Aplikacja Quality Time poda dokładne dane. Musisz się jednak zastanowić, czy chcesz poznać prawdę.

Nowy rok i kolejne postanowienia – przejdę na dietę, zacznę biegać, nauczę się języka obcego… Znasz to? Może warto do listy wiosennych postanowień dołączyć ograniczenie czasu spędzanego przed ekranem smartfona? Pomoże w tym aplikacja Quality Time, która pokazuje jak długo i jak często użytkownik korzysta z telefonu i znajdujących się w nim aplikacji.

CYFROWA DIETA

Twórcy nazywają swoją aplikację cyfrową dietą i trudno kwestionować prawdziwość tego stwierdzenia. Jeśli jednak nie chcesz od początku przyznawać się do rozpoczętej diety, możesz pominąć rejestrację (dostępna jest opcja logowania przez Facebooka albo mailowo) i dyskretnie wystartować z elektronicznym detoksem.

Quality Time pokazuje zarówno ogólny czas spędzony przed ekranem telefonu danego dnia, jak i dokładny podział na poszczególne zainstalowane w nim aplikacje. Przeglądałeś Instagram 20 razy, YouTube 5 razy i to wszystko przez 2 godziny? Dzięki tej aplikacji dowiesz się dokładnie, ile czasu pochłaniają technologiczne nowinki, a nawet ile razy odblokowywałeś telefon!

WARTO SIĘ OGRANICZAĆ

Dla wszystkich uzależnionych od technologii mam jeszcze jedną nowinkę – aplikacja pozwala ustawić maksymalny dopuszczalny czas korzystania z różnych funkcjonalności, później będziesz mógł uruchomić tylko wybrane z nich. Być może jest to wskazówka, która pozwoli rozpocząć technologiczną abstynencję i spotkać się ze znajomymi w realu.

Zaufali nam

© 2019 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP