Gadżety
Piękna, słoneczna pogoda, wokół paczka najlepszych znajomych, w tle leniwie płynąca Wisła, a w powietrzu wyczuwalny zapach grillowanej kiełbasy. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie mały szczegół.

Marcin Malec


JBL Charge 3

 

Piękna, słoneczna pogoda, wokół paczka najlepszych znajomych, w tle leniwie płynąca Wisła, a w powietrzu wyczuwalny zapach grillowanej kiełbasy. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie mały szczegół. Brakuje tylko nieodłącznego elementu każdej imprezy, swego rodzaju składnika X – muzyki. Z pomocą przychodzą bezprzewodowe głośniki JBL Charge 3, które jeszcze tak naprawdę nie zdążyły porządnie ostygnąć (swoją premierę miały pod koniec maja). Ktoś zaraz powie, że można przecież puścić muzykę z telefonu. Owszem, można. Tylko oprócz ciebie nikt z tego nie skorzysta.

 

JBL Charge 3 to kawał porządnego sprzętu. Jakość dźwięku jest bardzo dobra. Ten z pozoru niewielkich rozmiarów głośnik potrafi zawstydzić niejednego większego grajka. Czym? Wyglądem, głośnością i funkcjonalnością. Idealnie wpisuje się w dzisiejszy trend bycia „designerskim i oryginalnym”. Potrafi wytrzymać na baterii do 20 godzin, a jego ładowanie zajmuje tylko 4,5 godziny. Ponadto może ci służyć jako powerbank! Jest również wodoodporny, co przy naszej pogodzie i znajomości możliwych scenariuszy imprezowych sprawi, że kąpiel w basenie czy nagła ulewa nie zrobią na nim większego wrażenia. Ciągle za mało? Śmiało używaj go do rozmów – jednym kliknięciem zamień sprzęt w zestaw głośnomówiący.

 

CENA: 769 zł

 


Przenośna ładowarka USB Sony CP-V5A

 

Przenośna ładowarka USB to nic innego jak popularny dzisiaj powerbank. Nie wiem, jak u was, ale w moim przypadku komórka lubi się rozładować zawsze wtedy, kiedy najbardziej jej potrzebuję. Czekam na ważny telefon, muszę pilnie wysłać komuś wiadomość albo akurat w tym momencie potrzebuję coś sprawdzić w Internecie. Sięgam po telefon, klikam i nic. Klikam znowu i nadal nic. Padł. No pięknie! W takiej sytuacji z pomocą przychodzi Sony CP-V5A.

 

Bez owijania w bawełnę – powerbank od Sony gwarantuje 2 pełne ładowania! Został wyposażony w 4 wskaźniki LED pokazujące stan baterii. Jest lekki, poręczny, a do tego bardzo ładnie wygląda. Nie jesteś skazany tylko i wyłącznie na biel i czerń. Możesz zaszaleć i wybrać np. różowy albo niebieski. Boisz się, że straci swoją żywotność? Nic bardziej mylnego. Wykazuje żywotność do 1000 ładowań. Oczywiście bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, bez typowych „wypieków”, a to wszystko za sprawą unikalnej technologii Hybrid Gel. Z takim orężem możesz spokojnie wybierać się w dzicz, aby odpocząć od codzienności i naładować – tym razem swoje – baterie.

 

Cena: 119,99 zł

Zaufali nam

© 2018 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP