Aplikacje
Warto przyjrzeć się ciekawym aplikacjom, które ułatwią akademickie początki.

Monika Wiśniowska


Początek roku akademickiego to wyjątkowy czas – nowe wyzwania, wielkie ambicje i mocne postanowienia. Warto przyjrzeć się ciekawym aplikacjom, które ułatwią akademickie początki.

 

30 Day Fitness Challenge

Rozpoczynanie kolejnych etapów nauki bardzo często łączymy z dodatkowymi wyzwaniami – a gdyby tak wdrożyć 30-dniowy plan treningowy? Aplikacja pozwala na wybranie różnych stopni trudności, oferuje również osobne zestawy ćwiczeń na poszczególne części ciała np. brzuch czy pośladki. Choć nie znajdziemy tu zbyt wielu rozbudowanych opcji, aplikacja wydaje się strzałem w dziesiątkę dla osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z regularnymi treningami.

 

 

 

Eye Excercises

Miewasz kłopoty ze wzrokiem, a ciągle nie możesz dotrzeć do okulisty? Powstała aplikacja, która jest w stanie wstępnie ocenić wadę wzroku na podstawie prostych ćwiczeń i gier. Jak twoje oczy radzą sobie z rozpoznawaniem kolorów, wrażliwością na kontrast czy ostrością widzenia? Wystarczy, że rozwiążesz parę zadań i odpowiesz na wyświetlające się pytania.
Jeśli nie masz problemów ze wzrokiem – aplikacja ma też moduł pozwalający na trening oczu. Czy działa? Warto sprawdzić osobiście.

 

Noisli

Początek roku akademickiego mobilizuje do wytężonej pracy. Niektórym do skupienia wystarczy biblioteka, innym pusty pokój, a jeszcze inni najskuteczniej uczą się w parku czy autobusie. Ta prosta aplikacja zawiera w sobie różne odgłosy, które pozwalają skupić się na nauce albo zrelaksować – szum fal, deszcz, wiatr, las. Każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.

Zaufali nam

© 2019 Koncept All rights reserved. Made by ORDER GROUP